МАЙБУТНЄ ВАШИХ ІДЕЙ БЛИЖЧЕ!

Консультація online

Якщо ви маєте свій бренд, розвиваєте продукт, втілюєте технічне рішення чи будь-яку іншу ідею, і зіткнулися з потребою захистити свою інтелектуальну власність — вам сюди!

Фахівці IPStyle проконсультують вас із будь-яких аспектів права інтелектуальної власності.

Вам лише потрібно обрати зручний час і дату, а ми допоможемо у вирішенні ваших питань!

Консультація online
Призначити зустріч

IPStyle турбується про конфіденційність вашої інформації, тому ми беремо на себе обов’язок не розголошувати персональні дані та конфіденційну інформацію, а ви, заповнюючи цю форму, погоджуєтеся з нашою Політикою та Умовами.

Обов'язкове поле

IP огляд ідеї online

IP огляд ідеї online

У вас вже є напрацювання, на які б хотіли отримати охорону, але ви все ще не впевнені, що це можливо, і вам потрібна порада щодо найефективніших способів такої охорони?

Заповнюйте цю анкету й ми підкажемо як краще діяти у вашому випадку. Ви отримаєте рекомендації та пропозиції від юристів та технічних спеціалістів команди IPStyle щодо можливостей охорони вашої інтелектуальної власності.

Отримати відгук
Файл не вибраний

PStyle турбується про конфіденційність вашої інформації, тому ми беремо на себе обов’язок не розголошувати персональні дані та конфіденційну інформацію, а ви, заповнюючи цю форму, погоджуєтеся з нашою Політикою та Умовами.

Анкета online

Вже маєте лого, яке потрібно зареєструвати як ТМ, у вас є технічне рішення, яке хочете запатентувати в Україні чи за кордоном, чи серія дизайнів, для яких ви хочете отримати охорону якнайшвидше, або твір, комп’ютерна програма чи база даних, щодо яких ви хочете мати підтвердження свого авторства — тоді вам сюди.

Тут ви можете надати всі дані та інформацію, що необхідні для підготовки до подання заявки на реєстрацію ТМ або авторського права, отримання патенту на винахід, корисну модель чи промисловий зразок. Ви можете це зробити коли вам зручно, з будь-якого зручного місця чи пристрою.

Спеціалісти IPStyle опрацюють анкету та зв’яжуться з вами для погодження всіх подальших кроків.

Анкета online
Заповнити анкету

Оберіть IP об’єкт, на який ви бажаєте отримати охорону

Далі
Відправити
Виберіть файл
Файл не вибраний

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам

Також ми доступні в месенджерах